Kim jesteśmy?

Profesjonalna i doświadczona Kancelaria z tradycjami

Jesteś we właściwym miejscu

Nasza Kancelaria jest nowoczesną firmą zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie doradztwa podatkowego, księgowości, kadr i płac, zakładaniu spółek oraz wielu innych usług. Jesteśmy firma rodzinną funkcjonującą na rynku już od 2008 roku. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii Kancelaria oferuje także doradztwo podatkowe online oraz księgowość online.

Prowadzenie kompleksowej obsługi zapewnia Państwu zespół wykwalifikowanych doradców podatkowych i księgowych którzy zgodnie z przepisami prawa podatkowego, ustawą o rachunkowości oraz wieloma innymi aktami prawnymi udzielają Państwu odpowiedzi na nie jasne i dynamicznie zmieniające się przepisy.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta i jesteśmy elastyczni w stosunku do jego potrzeb. Ogromny nacisk kładziemy na doskonałe przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm naszej kadry. Dbamy o to aby sprawy finansowe, które powierza nam nasz Klient, charakteryzowały się najwyższą jakością, jak również korzystnymi cenami.

Zadzwoń do nas:
lub

Uzyskaj pierwszą konsultację BEZPŁATNIE!