Jak rozpocząć współpracę?

Krok po kroku

Do rozpoczęcia stałej współpracy potrzebna jest podpisana przez klienta:

  • Umowa o współpracę
  • Pełnomocnictwo do Urzędu Skarbowego UPL
  • Pełnomocnictwo do ZUS (ZUS PEL)
  • Ankieta przedsiębiorstwa
  • RODO

Komplet dokumentów otrzymasz jako załączniki do wiadomości e-mail, którą wyślemy do Ciebie i będziemy czekać na odesłanie podpisanych egzemplarzy pocztą tradycyjną  na nasz adres. Po otrzymaniu podpisanych egzemplarzy i opatrzeniu ich naszym podpisem złożymy dokumenty w stosownych instytucjach oraz odeślemy jeden komplet do ciebie.

  1. Otrzymasz od nas dane dostępowe – login i hasło umożliwiające dostęp do aplikacji Saldeo za pomocą której odbywa się komunikacja z Kancelarią, wystawianie faktur oraz dostęp do umieszczonych przez Ciebie dokumentów księgowych. To wszystko oczywiście w „chmurze”, czyli z dostępem z dowolnego miejsca.
  2. W aplikacji Saldeo możesz wystawiać swoje faktury sprzedaży, wysyłać je swoim klientom oraz kontrolować spływ należności. Skany twoich dokumentów księgowych z danego miesiąca bez problemu zamieścisz w uporządkowanym repozytorium dokumentów.
  3. Kancelaria odczyta zamieszczone przez Ciebie skany dokumentów a nasi księgowi zaksięgują je w profesjonalny sposób, wyliczą podatki oraz wyślą niezbędne deklaracje do urzędów. Informacja o podatkach, ZUS do zapłaty oraz o wynikach finansowych zostanie wysłana mailem, oraz umieszczona na platformie Saldeo. 
  4. Na koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas fakturę za świadczone usługi.