Często zadawane pytania

Oczywiście. Obsługujemy Klientów mieszkających w całej Polsce oraz Europie. Odległość nie ma znaczenia. Wszystkie dane do rozliczeń można do nas wysłać emailem, skanem, zdjęciem z laptopa, tabletu czy też smartfona. Oryginały faktur wystarczy raz w miesiącu wysłać pocztą.

Wszystkie czynności księgowe wykonuje licencjonowany księgowy oraz Doradca Podatkowy. Posiadamy certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów.

Priorytetem jest satysfakcja oraz bezpieczeństwo księgowo-podatkowe Klienta. W zdecydowanej większości przypadków zadawane przez Państwa pytania dotyczą bieżącej współpracy z biurem i ze mną, jako doradcą podatkowym, więc są udzielane nieodpłatnie. Dopiero w przypadku zupełnie nowych zadań, które chcielibyście Państwo zlecić do realizacji w drodze indywidualnej rozmowy ustalamy formę i wysokość rozliczenia. Podjęte sprawy doprowadzamy do końca, a na każde pytanie jest udzielana odpowiedź.

Dokumenty bezpiecznie przechowujemy do czasu sporządzenia rocznego rozliczenia, po tym okresie zwracamy je Klientom.

Tak. Biuro Rachunkowe usługi świadczy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego, które zostało wydane przez Ministra Finansów.

Tak. Dla naszych Klientów sporządzamy PIT-y, zarówno dla pracowników PIT-11 jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą PIT-36 lub PIT-36L.

Oczywiście. Część naszych Klientów to obcokrajowcy. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rejestracji firmy i księgowości dla obcokrajowców. Rozumiemy, że poznanie realiów prowadzenia firmy w Polsce musi zająć trochę czasu dlatego zawsze cierpliwie tłumaczymy Klientom wszelkie kwestie księgowe. Oferujemy profesjonalną obsługę w języku polskim i angielskim.

Tak, oferujemy usługi w systemie hybrydowym. Najnowszy model księgowości na rynku usług księgowych. Jest to połączenie dwóch działających od lat modeli prowadzenia księgowości tj. tradycyjnego biura rachunkowego i księgowości internetowej.

Zważywszy na fakt, iż większość zadań księgowych jest przewidywalna i skalowana, wynagrodzenie jest kalkulowane najczęściej na podstawie takich parametrów jak: ilość dokumentów księgowych, zakres prac, ilość i rodzaj przygotowywanych raportów albo też ilość pracowników zgłoszonych do obsługi kadrowej czy płacowej. Wynagrodzenie zawsze jest kalkulowane w sposób indywidualny. Współpraca z nami pozwala na redukcję kosztów nawet od 25 – 50% wobec opcji posiadania wewnętrznej księgowości.

Tak. Złożony przez Ciebie w urzędzie skarbowym formularz UPL-1 upoważnia naszych pracowników do przesłania w Twoim imieniu bezpośrednio do urzędu odpowiednich deklaracji. Nasza Kancelaria wysyła również odpowiednie deklaracje do ZUS.

Zadzwoń do nas 24/7​
lub

Uzyskaj pierwszą konsultację BEZPŁATNIE!​​